Köprü ve Viyadük

Türkiyenin birçok bölgesinde köprü ve viyadük çalışmarı firmamız tarafından gerçekleştirildi.

Alt Yapı, Üst Yapı İşleri

Altyapı gereksinimi olan tüm arazi ve arsalarınızda kaliteli işçilik ve malzeme eşliğinde Altyapı çalışmalarınızı üstleniyoruz.

Hafriyat Çalışmaları

Günümüzde çeşitli yasal düzenlemelerle kazı ve hafriyat işlemleri belirlenmiş olup uygun araç ve ekipman desteği ile gerçekleştirilmedir.

Yol ve Sanat Yapıları

Üstyapılar, kullanılan malzemelerin niteliklerine göre esnek veya rijit olmaktadır.Taban zeminine, trafiğe, çevre şartlarına ve ekonomik faktörlere bağlı olmaktadır.

Toprak İşleri

Yol, baraj, santral vb. mühendislik yapılarına ait altyapı ve üstyapı projeleri firmamız datco yapı tarafından yürütülmektedir.

İnşaat

İnşaat belli bir bölgedeki bina, altyapı, havaalanı, baraj gibi geniş anlamda yapı veya yapı çevresinin oluşturulma aşamasıdır.

Dere Islahı

Desenli beton, beton üzerine yapılan baskı işlemiyle dekoratif desenler oluşturma uygulamasıdır. Baskı beton , dekoratif beton , desenli beton , kalıp beton gibi isimler ile de belirtilmektedir.

Gölet Yapımı

Göletler, genelde akarsu, nehir veya çayların yolları değiştirilerek oluşturulmuş. Geleneksel havuzların alternatifi sayılabilecek yapılardır.

Yol İnşaatları

Zemin baskı beton, dış mekanların zeminlerinde yapılacak olan dekoratif çalışmaların arasında en beğenilenlerdendir. Yer kaplaması ürünleri arasında  geliştirilen betonlama yöntemidir.